5 نکته مهم برای خرید vpn

5 نکته مهم برای خرید vpn

در این مقاله قصد داریم به بررسی نکات مهم و تاثیر گذار در خرید بهترین وی پی ان بپردازیم، شاید نکته های دیگری نیز وجود داشته باشد ولی با توجه به نظرخواهی از کاربران اینترنت این 5 فاکتور را میشود به 5 نکته مهم برای خرید vpn اشاره کرد که در پاسخ تمامی کاربران به صورت مشترک به این موارد اشاره شده است.

شما کاربران و دوستان عزیز 5 نکته مهم برای خرید vpn نیز میتوانید در انتهای این صفحه نظرات ارزشمند و مفید خود را برای ما و دیگران پست کنید، پس لطفا تا آخر این مقاله با ما همراه باشید تا حس خوبی از خرید فیلترشکن را شما نیز تجربه کنید.

5 نکته مهم برای خرید vpn​
5 نکته مهم برای خرید vpn​

1- داشتن پشتیبانی فعال و پاسخگو

مهمترین موضوع برای خرید وی پی ان از سایت معتبر داشتن پشتیانی پاسخگو و مودب و صبور هستش، زیرا اگه یک نفر پاسخگوی مشکلات شما نباشه و تو نصب و اتصال شمارو راهنمایی نکنه، مطمئن باشید که دلتون از اون سایت و وی پی ان راضی نیست و دیگه اصلا اقدام به تمدید نمکنید، حتی اگه قیمت و کیفیت مطلوبی داشته باشه.علاوه بر پشتیبانی داشتن یک سری توضیحات و مطالب برای آموزش اتصال به وی پی ان با عکس و توضیحات کاربردی از دیگر موارد است.

نتیجه گیری : سایت سیب وی پی ان با داشتن 4 پشتیبان تمام وقت، در کنار شما عزیزان است و همواره قبل و بعداز خرید در کمترین تایم کاری به سوالات و مشکلات شما کاربران عزیز در کمال صبر و حوصله پاسخ خواهد داد.

نکته مهم خرید وی پی ان

اگر به دنبال یک برنامه VPN سریع و پرقدرت از هستید،ما پیشنهاد می کنیم از فیلتر شکن پرسرعت SibVPN یکبار استفاده کنید.

2- قیمت مناسب اکانت وی پی ان

در این اوضاع اقتصادی بد و مشکلات مالی، واقعا هزینه کردن برای خرید vpn نیز یکی از مشکلات کاربران اینترنت در ایران است، هر کاربر ایرانی در ماه مجبور از چندین سایت مختلف اکانت خریداری کند تا بتواند شبکه های اجتمایی مانند اینستاگرام و کارهای روزمره خود بپردازد. پس بدهی است، هزینه مناسب و معقول اکانت فیلترشکن یکی از فاکتور های مهم در تعیین سایت برای خرید اکانت فیلترشکن میباشد. نتیجه گیری : در سایت سیب وی پی ان به فاکتور قیمت بسیار دقت شده است، بگونه ای که با کمترین سود ممکن هر اکانت به صورت مستقیم و بدون واسطه در اختیار کاربران عزیز قرار بگیرد، پس در این نکته هم سایت SibVPN به عنوان یکی از بهترین سایت های فروش وی پی ان معرفی خواهد شد.

3- ارائه تست وی پی ان قبل از خرید

با این اوضاع فیلترینگ و مشکلات اتصال کاربران در اتصال به وی پی ان، همه ماها تجربه ناموفق خرید بدون تست وی پی ان رو داشتیم و انگار پول خود را دور انداخته ایم، پس این نکته هم بسیار مهم است که قبل از خرید از سایت مورد نظر اکانت تست وی پی ان تهیه کنیم ( حتی شده برای 30 دقیقه ) و اقدام به تست اتصال و کیفیت آن وی پی ان نماییم تا خرید موفقی داشته باشیم. نتیجه گیری : در سایت سیب وی پی ان در صفحه اول به اهمیت تست قبل از خرید وی پی ان اشاره شده است و به همه کاربران یک تست رایگان برای بررسی کیفیت اتصال داده خواهد شد.

4- کیفیت و تعداد سرویس و سرور وی پی ان

یکی دیگر از موارد بسیار مهم برای خرید vpn که جزو آن 5 نکته مهم برای خرید vpn میباشد، داشتن کیفیت مهم در اتصال است، به طریقی که آن سرویسی که میخرید در تمامی اینترنت ها و دیوایس ها به راحتی و با کیفیت متصل شود.

به عنوان مثال الان هر بچه 15 ساله یک وی پی ان ارزون و بی کیفیت تهیه میکنه و روش v2ray نصب میکنه و اقدام به فروش وی پی ان بی کیفیت و ارزان میکنه، ماهیی 400 تومان هزینه میکنه و از اونور یک ماه کلی اکانت میفروشه و بعدش هم آیدی تلگرام رو پاک میکنه.مشکل دیگه این سرویس وی تو ری اینکه رو همه اینترنت ها متصل نمیشه و برای هر اینترنت باید یک کانفیگ جداگانه خریداری شود.

نتیجه گیری : در صفحه اول بهترین سایت فروش فیلترشکن اشاره شده است که با خرید یک اکانت شما میتواید به سرویس های : Cisco vpn – Openvpn – L2TP متصل شوید.

این سرویس ها از بهترین و قدیمیترین سرویسهای وی پی ان میباشد که بر روی همه دیوایس ها به راحتی قابل اتصال است.

5- داشتن تجربه و سابقه خوب

نکته آخر و مهم دیگر میتوان به قدمت و سابقه خوب آن سایت اشاره کرد، به طور یقین اگه شما از یک سایت تجربه خریده خوبی نداشته باشید، دیگه به هیچ عنوان از اون سایت خرید نمیکنید و حتی به دوستان و آشنایان خود نیز توصیه نمیکنید و ب عکس این مورد نیز وجود دارد، اگر شما از بهترین سایت فروش vpn ، یک اکانت تهیه کنید و تجربه خوبی از اتصال و پشتیبانی داشته باشید، همواره اقدام به تمدید و توصیه آن وی پی ان به دوستان خود میکنید پس نکته مهم خرید وی پی ان میباشد.

نتیجه گیری : قدمت و حس خوب خرید یکی از مهمترین مواردی است که سایت فروش فیلترشکن سیب به آن اشاره دارد و همانطوری که در صفحه اول سرچ گوگل نشان میدهد قدمت و کیفیت وی پی ان و از طرفی دیگر شعار این بهترین سایت خرید وی پی ان این جمله است :

👈 سیب وی پی ان آخرین وی پی ان که میخرید 👉

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب